0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
STONERING Висок Квалитет EV40 3300mAh Батерија за полнење за Motorola Мото XT926 Droid Razr MAXX HD XT926 Мобилен телефон

STONERING Висок Квалитет EV40 3300mAh Батерија за полнење за Motorola Мото XT926 Droid Razr MAXX HD XT926 Мобилен телефон

DEN 477.60
Това е достапна

Количина на стоки

modname=ckeditor
Карактеристики
- Висок Квалитет на батеријата
-Моќ Оценка 3.8 V3300m Ah
-Сите батерии се тестирани пред пратката
-Ова замена на батеријата има интегриран microchip за спречување на преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата
-Најдобра замена на батеријата со долго време на мирување и времето на разговор
-Мала тежина, висока капацитет и ниска отпорност
Батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво,Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица), Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот
Пакетот вклучува :
1 x користи Стандард за Замена на Батеријата
Ние, исто така продаваат на големо количини, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС
Начин На Плаќање :
* Ве молиме да го купат на aliexpress.
* Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,ве молиме точно пред исплата.
* Ние само брод цел потврди адреса.Не прифаќаат промени адресата.
* Продавачот не е одговорен за погрешно Превозот Адреса.
Превозот Термини :
* Ние користиме поштата Услуги со следење на број .
* Проценето време на испорака за Кина е 30-90 дена.
* Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори(На пример : јавни празник, времето ефект). Ако не можете да го добиле по 30-90 дена.Ве молиме контактирајте со нас за вашите пакет статус.
Повратни информации :
* Ние го цениме вашиот повратните информации, ве молиме оставете ги вашите повратни информации и коментари .
* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас.
* Пред да ни даде негативна/неутрален повратни информации, ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме за 100% задоволството на клиентите.

Основните својства

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
EV40
Бренд Име:
stonering
Компатибилен Модел:
За Motorola Мото XT926
Капацитет:
3300mAh
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Додатоци на производот