0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Мало 3.8 V 3000mAh Замена на Батеријата За INFOCUS V5 M808 M560 Висок Квалитет

Мало 3.8 V 3000mAh Замена на Батеријата За INFOCUS V5 M808 M560 Висок Квалитет

DEN 800.00
DEN 940.80
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE
Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Број На Модел На:
Замена На Батеријата
Оригинал или Не:
Компатибилен

Додатоци на производот