0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
НА моќ / ИСКЛУЧУВАЊЕ Внатрешни Switch Копчето Flex Кабел За Samsung Галакси ЗАБЕЛЕШКА 5 N920 N920F СМ-G920F

НА моќ / ИСКЛУЧУВАЊЕ Внатрешни Switch Копчето Flex Кабел За Samsung Галакси ЗАБЕЛЕШКА 5 N920 N920F СМ-G920F

DEN 173.00
DEN 182.40
Това е достапна

Количина на стоки


НА моќ / ИСКЛУЧУВАЊЕ Внатрешни Switch Копчето Flex Кабел За Samsung Галакси ЗАБЕЛЕШКА 5 N920 N920 F СМ-G920 F
Потсетување : 1. Информации за производот од Интернет, но нашата слика е вистински, а нашата цел е иста како и нашата слика, затоа ве молиме проверете на сликата за купување, бидејќи неточни купување на враќање поштенски надоместок паѓа на товар на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена.[Освен кога производот е надвор од акциите]. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја за вас. 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја. 4. Ако имате други барања, ве молиме да ни даде на масажа во низа. Ви благодариме!

Основните својства

Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Бар
Бренд Име:
HONGYOU
Број На Модел На:
За Samsung Галакси ЗАБЕЛЕШКА 5 Flex Кабел
квалитет:
Нов Висок Квалитет
Компатибилни модели:
За Samsung Галакси N920 N920F Flex Кабел
Is_customized:
Yes

Додатоци на производот