0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
КК Тестирани За Samsung Галакси Забелешка 3 N900 N9005 N900A Микро USB Порт за Полнење Dock Конектор Флекс Кабел Замена на Делови

КК Тестирани За Samsung Галакси Забелешка 3 N900 N9005 N900A Микро USB Порт за Полнење Dock Конектор Флекс Кабел Замена на Делови

DEN 220.00
DEN 239.52
Това е достапна

Количина на стоки

Знаете статусот на вашиот парцела во секое време, повеќе безбедно и посигурен. Компатибилен со : за Samsung Галакси Забелешка 3; Пакет се вклучени : 1 x Оригинални Полнење преку USB Порта за Samsung Галакси Забелешка 3; Вистински слики, јас n акции, instand испорака. Вистински следење на број, побезбедно. Професионални КК пред да се достави и совршен пакет, па можете да се чувствуваат удобно да се купуваат и користат.
Пакет Содржи :
1 x за Samsung Галакси Забелешка 2 usb порта за USB Полнење Flex
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress.
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Се враќа
-Ние нудиме 1 месеци Гаранција.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
-Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример, сте го добиле погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши.
-Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Контактирајте Со Нас
-Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
-Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака, или e-mail за нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Основните својства

боја:
N900, N9005, N900A
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Samsung Галакси забелешка 3 N900
Бренд Име:
JEDX
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
USB Полнење Flex
Класификација:
Мобилен Телефон usb конектор
Descroption:
Полнење Flex Замена
Состојба:
Број На Модел На:
Бесплатен превозот :
Yes

Додатоци на производот