0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
5.5 инчен HOMTOM HT50 FPC Flex Кабел Оригинални Моќ+Јачина на звук Копче FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци За HT50

5.5 инчен HOMTOM HT50 FPC Flex Кабел Оригинални Моќ+Јачина на звук Копче FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци За HT50

DEN 474.24
Това е достапна

Количина на стоки


5.5 инчен HOMTOM HT50 FPC Flex Кабел 100% Оригинални Моќ+Јачина на звук Копче FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци За HT50
1. 100% Сосема Нов. Ова е оригиналниот Јачина на звук Копче Жица Flex Кабел FPC, погодни само за HOMTOM HT50 . Не се компатибилни со други телефони.
2. Тоа се користи за да се замени оштетената, испукана Јачина на звук Копче FPC на вашиот телефон.
3. Тоа 's техничка работа. Ние ви препорачуваме да се користат со знаење на телефонот на поправка.
4. Секој објект ќе бидат тестирани пред да се испраќаат надвор. Ве молиме да се купи со доверба.
5. Но, ние нема да се одговорни за било каква штета предизвикана од непрофесионално поправка.
Пакетот вклучува 1pcs за HOMTOM HT50 FPC.

Основните својства

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Homtom HT50
Бренд Име:
iParto
Материјал:
За Homtom HT50

Додатоци на производот