0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Mcdodo За iPhone Кабел IOS 11 10 Брз Полнач Молња да USB Кабли 1.2 1.8 M M 2.4 За iPhone 8 7 6 5 X Плус Кабел

Mcdodo За iPhone Кабел IOS 11 10 Брз Полнач Молња да USB Кабли 1.2 1.8 M M 2.4 За iPhone 8 7 6 5 X Плус Кабел

DEN 223.00
DEN 234.72
Това е достапна

Количина на стоки

Mcdodo За i Phone Кабел IOS 11 10 Брз Полнач за Осветлување на USB Кабли 1.2 1.8 M M 2.4 За i Phone 8 7 6 5 X Плус Кабел за Податоци за опис на Производот>>> Боја : Тифани Сино/Црна/Gold/Црвена
Премиум 5.9/3.94 ft за Молња да USB Кабел
Синхронизација и полнење со брзина.
Кабел Може Да Смета На
Ние свиткан на крајот на овој кабел над 4000 пати и не виделе оштетување или промени во перформансите. Отпорни на топлина конектори се обезбеди комплетна безбедност и сигурност.
Екстра Кабел
Вратете ја вашата оригинална 5.9/3.94 ft кабел или да додадете уште еден за вашиот дом, работно место или куферот.
Случај Компатибилност
Супер-тенок за Молња конектор главата места во речиси сите случај отвори. Не се негира вашиот случај на избор од страна на обемна кабел.
Извонредна Гаранција
Во Mcdodo, ние веруваме во нашите производи. Тоа е причината зошто ние го врати сите нив со 6 месеци гаранција и да се обезбеди пријателски, лесна-за-се постигне поддршка.
Компатибилен Со :
За i Phone 7/7 Плус 6/6s Плус 5s / 5в / 5, За i Pad Воздух / Air 2 / Pro, За i Pad мини / мини 2 / мини 3 / мини 4, За i Pad (4та генерација), За i Pod nano (7 генерација) и За i Pod на допир (5-то генерација).

Основните својства

Должина:
120cm, 180cm
Тип:
8 pin
Карактеристики:
Реверзибилна
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
MCDODO
Има Мало Пакет:
Yes
Погоден за:
за iPhone X 7 6 5 плус
боја:
Тифани Сино/Црна/Gold/Црвена
Брзо полнење:
брз полнач
Должина:
for Lighting to USB Cable 1.2M 1.8M
функција 1:
USB кабел
функцијата 2:
за iphone кабел
Функција 3:
за iPhone Кабел IOS 11 10
Функцијата 4:
кабел за iphone
Функцијата 5:
за молња кабел
Функција 6:
За IPhone 8 8 ПЛУС

Додатоци на производот