0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Dower Мене Средината Рамка Заградата Панел Метална Шасија Рамки Плоча Со Прашина Plug Покритие За Sony Xperia Z Ултра XL39H C6802 C6803

Dower Мене Средината Рамка Заградата Панел Метална Шасија Рамки Плоча Со Прашина Plug Покритие За Sony Xperia Z Ултра XL39H C6802 C6803

DEN 1200.00
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница.Нашиот професионален тим ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Ако не можете да најдете она што ви треба во нашата продавница,ве молиме падна слободно да контакт. Опис : Модел : За Sony Xperia Z Ултра XL39 H C6802 C6803 6.44 инчен Квалитет : Оригиналниот Пакет Тежина : 0.05 кг Гаранција : 6 месеци Секој објект е тестиран пред превозот Пакетот Вклучува :
1 buc x Средината Рамка Заградата Панел Метална Шасија Рамки Плоча Со Прашина Plug Покритие За Sony Xperia Z Ултра XL39 H
Производ Фотографии :

Основните својства

боја:
Сребрена, Црна, Виолетова
Бренд Име:
dower мене
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
За Xperia XL39H
Модел:
За SONY Z Ултра XL39h
боја:
Црна/Бела/Виолетова
Големина:
6.44

Додатоци на производот