0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
LEAGOO S8 LCD Дисплеј+Екран на Допир за Оригинални Тестирани LCD Digitizer Стакло Панел Замена За LEAGOO S8

LEAGOO S8 LCD Дисплеј+Екран на Допир за Оригинални Тестирани LCD Digitizer Стакло Панел Замена За LEAGOO S8

DEN 2495.52
Това е достапна

Количина на стоки


Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!
Повеќе од 5 години на индустријата искуство!
Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот!
[Вид Забелешка : ]
Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Ве молиме не't open спор случајно , во спротивно ќе биде снимен како лоши кредити од страна на нас, Aliexpress, и исто така од Кина Продавачи на Шампионите. И да биде блокиран.
100% Оригинални за LEAGOO S8 5.72 инчен LCD Екранот со Допир Digitizer Собрание
Замена + слободни алатки
1. 100% Нови LCD Дисплеј + екран на Допир Панел Екран Сензор за LEAGOO S8.
2. Овој објект е да Собрание Замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи телефон Екран.
3. Секој Екран има се проверуваат и тестираат добро пред превозот.
4. Објектот нема да биде иста како во сликите цело време, бидејќи тоа не е секогаш во исто производство на серија, и понекогаш фабриката ќе се подобри техника на изработка за да се направат промени. Затоа, тоа е нормално, немојте да се грижите дека ако постои мала разлика.
Пакет Се Вклучени :
1 * LEAGOO S8 LCD дисплеј на допир
1 * Алатки Поставите Како Подарок
1 * Лепило
Вид Забелешка :
1. Сите мобилни телефони поправка делови ние продажба се проверуваат и пред да го испрати.
2. Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини за да го инсталирате, ве молиме бидете сигурни дека знаете како да се инсталира пред да ред оваа точка.
3. Ние не ќе биде одржана одговорност за каква било штета на вашиот мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Основните својства

боја:
Црна, Сина
Бренд Име:
iParto
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
LCD Комплет:
Yes
Број На Модел На:
LEAGOO S8 5.72
Екранот:
> 3
Резолуција На Екранот:
1440 * 720

Додатоци на производот