0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Heyman LCD за Nokia 5530 LCD екран Замена на делови Бесплатен превозот+алатки

Heyman LCD за Nokia 5530 LCD екран Замена на делови Бесплатен превозот+алатки

DEN 725.00
DEN 763.20
Това е достапна

Количина на стоки


Heyman LCD екран за Nokia 5530 Бесплатен превозот+алатки

Основните својства

Екран На Допир За Тип:
Resistive Екран
Резолуција На Екранот:
960x640
Екранот:
2 - 3
Бренд Име:
Heyman
LCD Комплет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Nokia
Број На Модел На:
5530

Додатоци на производот