0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
За ZTE Zmax Про 6.0 Z981 MetroPCS Екран на Допир Digitizer Стакло Замена Мобилен Телефон со екран на Допир Панел Бесплатен Превозот

За ZTE Zmax Про 6.0 Z981 MetroPCS Екран на Допир Digitizer Стакло Замена Мобилен Телефон со екран на Допир Панел Бесплатен Превозот

DEN 469.00
DEN 469.44
Това е достапна

Количина на стоки


. Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа.
. Пакување : Сите Таблета/ Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси, а потоа ставете го во меур торба или мала кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот.
. Во акции за да се обезбеди promp испорака.
. Сите производи се во добра состојба
. Ние ќе го споделам и ажурирање со вас најновите информации за таблет компјутер/мобилен телефон на поправка делови
пакетот вклучува :
1 x Екран на Допир
Квалитет и Гаранција :
Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем.
Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава. Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена.
Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа. И како тоа се покажа за нашите reponsibility, ќе добиете 100% од вашите пари назад, или слободна замена.
Превозот :
Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 2.00 ЧАСОТ (Пекинг Време); во спротивно ние ќе брод на следните работни дена. Нарачки ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основните својства

боја:
Црна
Екранот:
> 3
Компатибилен Бренд:
ZTE
Бренд Име:
KUERT
Број На Модел На:
За Z981
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Резолуција На Екранот:
1280x720

Додатоци на производот