0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10pc/многу Висок Квалитет Оригинални Црно Digitizer Стакло За BLU Студио 5.0 C D536 D536U D536L Екран на Допир Digitizer

10pc/многу Висок Квалитет Оригинални Црно Digitizer Стакло За BLU Студио 5.0 C D536 D536U D536L Екран на Допир Digitizer

DEN 1776.00
Това е достапна

Количина на стоки


За Моделот : За BLU Студио 5.0 C D536
Во Однос На Контрола На Квалитет
Нашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет. Во Врска Со Производот Гаранција
1. Ние нудиме 30 дена квалитет гаранција по приемот ,за производи добиени над 30 дена ние го задржуваме нашите правото да го одбие било надомест .
2. Ако производот е неисправен кога ќе примите , ве молиме да не информирате во рок од 3 дена по приемот и го испрати назад со комплетен пакет ( како што е нашата компанија гаранција налепница /LCD ламиниране/оригиналниот пакет итн ) во рок од 7 дена преку препорачана пошта за замена или враќање на средствата .
3. Ако ние не сме информирани во над потребниот период и во рок од еден месец ,само ќе си дозволи наплата делумно или поправка на дефект на објект за вас .
4. Ние нудиме гаранција од еден месец база на нормална употреба и нема да ја преземе одговорноста поради вештачки штета ( пад пауза ,вода најавени итн.)
Плаќање
Клиентите да изберете нивните омилени на линија рок на плаќање и имајте на ум дека Aliexpress ќе не ослободи плаќање за нас додека клиенти прими стоката целосно. Испорака
Парцела ќе биде договорено за време од 48 Часа по потврдена плаќање , и следење на број ќе се пополни и клиентите би можеле да ги пратите логистички процес од страна подолу поврзување respectly . Ние нема да преземе одговорност за задоцнување или погрешно примачот должи на клиент остави невалидни или undeliverable адреса .
Клиентите Должност
Нормално ние ќе го прогласи парцела како подарок или како на купувачот на барање за да се минимизира купувачот е прилагодено должност .Но, тоа ќе биде купувачот одговорност да се плати кога само во случај обичај должност направат . Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата услуга/производ , ве молиме љубезно ни даде 5 започнува позитивни повратни информации како ова ќе ги инспирира нашите вработени за да се посвети најдобра услуга .Или имате било истрага ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за конечно решение ,нека спор се на вашиот последен избор како што е најниска цена и повеќето цена начин да се реши проблемот .

Основните својства

Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За BLU Студио 5.0 C D536
Екранот:
3.5
Бренд Име:
Маглива убавина
Компатибилен Бренд:
За Blu
квалитетот одделение:
оригиналниот
Боја на располагање:
Црна
Гаранција За Квалитет Период:
Еден Месец По Приемот
Потекло:
Guangdong Кина
Компатибилен Модел:
За BLU Студио 5.0 C D536
Акции:
Yes
КК Инспекција:
Тест еден по еден
Is_customized:
Yes

Додатоци на производот