0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Ekvinor 10pcs/многу Оригинални Екран на Допир За Samsung Галакси S6 G920A G920F G920FD G920I екран на Допир Панел Пред Стакло Замена

Ekvinor 10pcs/многу Оригинални Екран на Допир За Samsung Галакси S6 G920A G920F G920FD G920I екран на Допир Панел Пред Стакло Замена

DEN 1814.40
Това е достапна

Количина на стоки

Ekvinor Оригинални Екран на Допир За Samsung Галакси S6 G920 A G920 F G920 FD G920 I екран на Допир Панел Пред Стакло Замена Боја : Црна, Бела, Златна, Зелена Големина : 5.1 инчи Погоден За Samsung Галакси S6 најголемиот Дел Пакет : 10pcs надворешниот пред стакло Ова е екран на допир без digitizer, НЕ е целосна LCD дисплеј ве Молиме Имајте во предвид : 1. Нема инструкции се предвидени за овој оглас 2. Ова не е лесна работа за некој кој нема искуство на сите. 3. Ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови

Основните својства

Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
ekvinor
Број На Модел На:
за s6 пред стакло
Екранот:
≥5
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S
Компатибилен Бренд:
Samsung
боја:
бела/сино/зелено/злато

Додатоци на производот