0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Оригиналниот Отклучен Sony Xperia Z5 Премиум E6883 3GB RAM меморија, 32GB ROM Dual SIM 5.5 Octa Core IPS 23MP GSM Андроид LTE Мобилен Телефон

Оригиналниот Отклучен Sony Xperia Z5 Премиум E6883 3GB RAM меморија, 32GB ROM Dual SIM 5.5 Octa Core IPS 23MP GSM Андроид LTE Мобилен Телефон

DEN 11568.00
DEN 14459.52
Това е достапна

Количина на стоки


Apple iphone 6, Apple iphone 7, Apple iphone 8, Apple iphone x, Apple iphone 6s, Apple iphone 6s Плус, Apple iphone 6 Плус, Apple iphone 7 Плус, Apple iphone 8 Плус, SAMSUNG, LG, HTC, SONY, МОТОРОЛА, IPHONE, NOKIA, Moblie Телефонски апарат, Sma
Додавање на по-продажбата на карти во пакет може да се обезбеди подобра услуга, но многу веледрогерија клиенти не бараат картички. па ако треба по-продажбата на картичка, ве молиме оставете белешка кога нарачување.
Повеќе Сродни Производи

Основните својства

Пакет:
Dual Sim ( E6883 )
Отклучување Телефони:
Yes
Дебелина:
Ултра Тенок(
Бендот Режим:
2SIM/Мулти-Бендови
Датум На Издавање:
До 2015
Функција:
MP3 Репродукција,Видео Плеер,GPRS,екран осетлив на допир,HD Видео Плеер,Порака,Wi-Fi,Пред Камера,е-пошта,GPS Навигација
Google Play:
Yes
тип на камера:
Напред & Назад Камерата
Оперативен Систем:
Андроид
ПРОЦЕСОРОТ Производителот:
Qualcomm
Бренд Име:
SONY
Снимањето Дефиниција:
1080P
Јазик:
Шпански,Норвешки,Италијански,Полски,Турски,Руски,Англиски,Португалски,Германски,Француски
Резолуција На Екранот:
3840X2160
Големина На Дисплеј:
5.5
дизајн:
Бар
Тип На Батерија:
Не Монтажни
ПРОЦЕСОРОТ:
Octa Core
RAM меморија:
3G
SIM Картичка Количина:
Dual SIM Картички
Големина:
154x76x7.8mm
ROM:
32g
Дисплеј Во Боја:
Црна / Бела
Објектот Состојба:
Реновирана
Мобилните:
GSM/WCDMA/LTE
Капацитетот на батеријата(mAh):
3430mAh
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Задна камера:
23MP
Предната Камера:
5.1 Пратеник
Модел:
Sony Z5 Премиум E6883

Додатоци на производот