0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
собранието модел инженер возило самосвали камион пластични состави модел алатка колекции едукативни играчки DIY за деца детска Подароци

собранието модел инженер возило самосвали камион пластични состави модел алатка колекции едукативни играчки DIY за деца детска Подароци

DEN 614.00
DEN 767.52
Това е достапна

Количина на стоки


собранието модел инженер возило камион пластични состави модел алатка колекции едукативни играчки DIY за деца детска Подароци
Спецификација Димензии : Должина 20cm * Широчина 11.5 cm * Висина 14.5 cm Материјал : ABS Пакет : оригинална кутија Пакет Содржина : 1 buc состави модел Почитувани Вредност на Клиентите 1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. 2.Руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката. 3.Додај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот.

Основните својства

Пол:
Унисекс
Количината на Предмети во Собата:
20
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
Креативни DIY Загатки
Тип:
монтажа
Скала:
1
Број На Модел На:
wj1344
Тема:
Возило
Возило:
Камиони
Материјал:
ABS
Бренд Име:
Doub К
Функција:
Монтажа Модел
Стил:
камион
Трговија на големо:
Yes
Класичните Играчки:
diy мозаик
Пакет:
Кутија
боја:
жолта&црна
Количина:
18pcs
Dropshipping:
Yes
Цел:
Образовни Играчка

Додатоци на производот