0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
булдожер собранието модел инженер возило камион пластични состави модел алатка колекции едукативни играчки DIY за деца детска Подароци

булдожер собранието модел инженер возило камион пластични состави модел алатка колекции едукативни играчки DIY за деца детска Подароци

DEN 652.00
DEN 815.52
Това е достапна

Количина на стоки


булдожер собранието модел инженер возило камион пластични состави модел алатка колекции едукативни играчки DIY за деца детска Подароци
Спецификација Димензии : Должина 21cm * Ширина 11cm * Висина 14cm Материјал : ABS Пакет : оригинална кутија Пакет Содржина : 1 buc собрани Булдожер модел Почитувани Вредност на Клиентите 1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. 2.Руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката. 3.Додај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот.

Основните својства

Пол:
Унисекс
Количината на Предмети во Собата:
20
Број На Модел На:
wj1441
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
Креативни DIY Загатки
Тип:
монтажа
Скала:
1
Тема:
Возило
Возило:
Камиони
Материјал:
ABS
Бренд Име:
Doub К
Функција:
Монтажа Модел
Стил:
камион
Трговија на големо:
Yes
Класичните Играчки:
diy мозаик
Пакет:
Кутија
боја:
жолта&црна
Количина:
16pcs
Dropshipping:
Yes
Цел:
Образовни Играчка

Додатоци на производот