0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
ХО скала Модел Воз Транспорт Камион Автомобил PF02XX NX17K / AK Flatbed Транспортерот Товарниот оддел 1:87 воз камион колекции

ХО скала Модел Воз Транспорт Камион Автомобил PF02XX NX17K / AK Flatbed Транспортерот Товарниот оддел 1:87 воз камион колекции

DEN 1640.16
Това е достапна

Количина на стоки


Вистински автомобил информации :
NX17 K универзална рамен автомобил е дизајниран за потребите на железничкиот транспорт универзална рамен автомобил. Тежат 22.7 тони, промена за 1.3, оптоварување 60 тони. Автомобилот може да го носи дрво, автомобили, челик и градежни материјали да се чека за стоката. Сепак, главната транспорт функцијата на овој вид на рамна автомобил е да се носи на сад. На NX17 K flatbed е дериват на NX17 flatbeds и е базиран на NX17 flatbeds со брзо зголемување на талижка.
Карактеристики :
Главно се користи за вашиот модел воз изгледот
Напомена : Еден модел воз flatbed камион без воз контејнери или други
Спецификации :
Материјал : пластика
Боја : црна( ќе испрати во случаен избор )
Скала : 1/87
Големина : 164x34x14mm
Тежина : 72g
Пол : Унисекс
Возраст : Grownups
Пакет Листата :
1x модел воз flatbed транспортерот​
Ние прифаќаме : VISA , Master Card, Зачувам, Запад Унија, ТТ
Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Потврдите Адресата Со Полно име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат руски купувачот ве Молиме оставете ни го вашето име и презиме, и Саудиска Арабија купувачот ве молиме оставете ни го вашето P. O. Кутија , Што е многу важно. Ви благодариме.
72 Часа Брза Испорака
Ние гарантираме за да брод во рок од 72 часа по исплата потврда. (Освен Одмор)
Предмети се испраќаат од Кина користење Aliexpress Стандард Превозот ; стигнат до најголемиот број на земји во рамките на 15-60 работни дена , како што се Русија : 21 дена, Холандија : 16 дена, велика Британија : 10 дена, сад 15 дена.
Повеќе на нашите производи со оригиналното пакување
( пластична кеса или картонска кутија )
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основните својства

Пол:
Унисекс
Тип:
модел играчка
Број На Модел На:
ХО-44
Скала:
1
Предупредување:
Нема Јадење
Возило:
Возови
Тема:
Возило
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
TERAYSUN
Материјал:
Пластични
Количината на Предмети во Собата:
1
Потекло:
Кина Копното
Соодветна возраст:
над 12 години
Скала:
1
Пакет:
1pc модел воз flatbed камион
боја:
црна( испрати во случаен избор)
воз серија:
Товарниот оддел
Материјал:
Пластични
Играчка тип:
модел воз додатоци
Модел:
NX17 серија

Додатоци на производот