0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Децата Индискиот Костими Момчиња Античките Дивак Улога Игра Поставува Топла Филм На Croods Имитација облека за Maquerade Партија

Децата Индискиот Костими Момчиња Античките Дивак Улога Игра Поставува Топла Филм На Croods Имитација облека за Maquerade Партија

DEN 920.00
DEN 1021.92
Това е достапна

Количина на стоки

Добредојдовте На Нашата Продавница
Зошто Да Го Одберете Нашата Продавница? 1) Алис Костими Продавница е aliexpress онлајн продавница која обезбедува најдобри производи и услуги на сите клиенти. 2) Исклучителен квалитет! Фабрика Цена! 3) Добредојдовте големо, дистрибутери, препродавачи и агент барање!!! 4) Сите производи се произведени директно од нашата фабрика и 100% слики се реални мерки. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете информации да ни кажете, ние ќе во најкус можен рок да ви одговори!
Топло совети : големината е дозволено 1-3cm грешки Поради различни светлосни ефекти, слики може да биде малку надвор боја.Ве молиме да се разбере!!! Враќање / Поврат : Сите стоки се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад и да ги споделите со нас на следење на број. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот ве Молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот со информации за Испорака : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5-7 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Руски клиенти мора да ни даде примачот име и презиме. На пратката од страна на Кина Пост Воздухопловната за помалку од 2kg стоки е во 15-25 работни дена. Ако ви треба објектот итно, ве Молиме контактирајте со нас за изразат испорака.Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве Молиме љубезно навредуваат вашиот е-мејл или жалба до нашиот менаџер.
Уживајте Во Купување На Стоки Од Мојата Продавница!

Основните својства

Големина:
S, M, L
Извор:
ДИВАК
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Дуксери & Суичери,Панталони,Врвот
Пол:
Момчиња
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
caveman6
Бренд Име:
QLQ
Извор Тип:
Историски
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
ДИВАК
Тип На Објект:
ДИВАК
Материјал:
Полиестер
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Вклучувајќи делови:
Како детали
боја:
Како слики
Пол:
Момчиња
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Големина:
три големини

Додатоци на производот