0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нова Аркадни Игри DIY Додаток 5V USB PC Enocder Одбор + 10 x Arade Копчиња Кабел + Аркадна се Држиме За Монета Управувана Игри - Бела

Нова Аркадни Игри DIY Додаток 5V USB PC Enocder Одбор + 10 x Arade Копчиња Кабел + Аркадна се Држиме За Монета Управувана Игри - Бела

DEN 959.52
Това е достапна

Количина на стоки


Нова Аркадни DIY Додаток 1x Без Одлагање USB PC Enocder + 10х Притисни Копчиња + Кина SANWA Џојстик За Аркадна MAME Игри DIY
Ова поставување може да ви помогне лесно да DIY свој Аркадна Игра Машина.Овој сет е во Розова боја.Секој сет вклучувајќи 1x Нула Одложување PC Енкодер со сите жица е потребно, 10x 30мм Аркадна Притисни Копчиња, 1x 2 Pin Висок Квалитет на Џојстикот може да бидете сигурни дека тоа вреди да се купи.Уживајте во вашата шопинг! Ние ќе се стави врска опис во пакет.Па ве молиме немојте да се грижите за DIY. Овој комплет може да совршен за вашата DIY Твоите 1 Играч Аркада Машина.Ако сакате да се изгради 2 Player Машина.Треба 2 на овој комплет. Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
в) Обично ние само пишуваат вкупната вредност пониска од $20.00 на превозот етикета и ако купите повеќе од 1 колекции ве молиме дозволете ни да знам колку вредност треба да пишуваме.Ви благодариме на соработката!
Производот се покаже :
30мм Аркадна Притисни Копчиња :
Пакување Вклучува
1 x 5 V Висок квалитет енкодер одбор 1 x USB 2.0 Кабел 4 x 2pin Кабел за Џојстик 13 x Жица кабли за Копчиња. (Големината на овој кабел е совршен за Sanwa притисни копче ) 1 x 2 Pin Џојстик (Направени Во Кина) 8 x 30мм Притисни Копчиња (Направени Во Кина) 2 x 24mm Притисни Копчиња (Направени Во Кина) 1x Инсталирате Опис За Боја : имаме Црвена,Сина,Жолта,Зелена,Бела,Розова & Црна 7 боја , Ако ви треба промена на бојата на делови,ве Молиме да ни оставите порака,Ако не и ние ќе брод на стоки, како на сликата.
Конекцијата Опис :
*****Испорака : *****
*** Ние Брод на Светот.
*** Предмети ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот на уплатата примена.
*** Предмети се испраќаат користејќи Воздухопловната, која се постигне повеќето земји во рок од 10 до 25 работни дена.
*** Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена.
Во САД Објектот испратени од Кина Пост ЕМС Меѓународни e-Пакет, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 20 работни дена за САД,Австралија и Обединетото Кралство .
На светот ќе се испраќаат користејќи Воздухопловната форма Кина Пост Воздух или Сингапур Пост со следење на број. Земја
Време на испорака Работни дена 5-10 11-15 16-20 21-25 26-45 >50 Календарски дена 5-12 13-19 20-28 29-35 36-50 >55 сад го Оценувате на пристигнување 9% 50% 35% 5% 1% Испраќање или враќање Канада, Австралија Стапка на пристигнување 4% 45% 43% 6% 2% Испраќање или рефундирање на Обединетото Кралство го Оценувате на пристигнување 7% 46% 44% 2% 1% Испраќање или рефундирање на Европа (се Исклучат велика БРИТАНИЈА) Стапка на пристигнување 2% 38% 45% 11% 4% Испраќање или рефундирање на Другите Стапка на пристигнување 3% 30% 48% 16% 3 Испраќање или враќање
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ако не примите објект по 40 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
*** Item цена, Превозот и ракувањето се не може да се преговара. Не понуда, освен ако не се согласувате. *****Контакт со Нас на : ***** Ако имате било какви прашања,е-мејл мене секое време! *****Политика на враќање : ***** * * Во случај дека враќањето е барање, сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.

Основните својства

Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
1P-DIY-Бела
Бренд Име:
Reyann
is_customized:
Yes
Тип:
Улица Кошарка & Бокс
Тип:
1 Плеер Додаток DIY
боја:
Бела
Големина:
30mm+24mm
Количина:
10pcs

Додатоци на производот