0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Инфраред LED Диоди 3мм 5mm 850nm940nm Моќен-Laser-Инфрацрвена Ламба Инфраред LED 850nm940 nm IR Инфраред LED Предавателот 5 mm

Инфраред LED Диоди 3мм 5mm 850nm940nm Моќен-Laser-Инфрацрвена Ламба Инфраред LED 850nm940 nm IR Инфраред LED Предавателот 5 mm

DEN 105.00
DEN 110.40
Това е достапна

Количина на стоки


Инфраред LED Диоди 3мм 5mm 850nm940nm Моќен-Laser-Инфрацрвена Ламба Инфраред LED 850nm940 nm IR Инфраред LED Предавателот 5 mm
Спецификации : 3ММ/5мм IR Инфраред LED 850nm/940
Тип : LED
Состојба : Нова
Број на модел : инфраред led диоди
Пакет Тип : Преку Дупка
Max. Напред Напон : 1.5-1.6 V
Max. Обратна Напон : /
Max. Напред Тековната : 10u A
Max. Обратна Струја : /
is_customized : Да
Предмет : Инфраред Led Диоди
Бранова должина : 940 nm
Големина : 5 mm
Агол на гледање : 30 степен
Се емитуваат боја : IR
Леќа боја : вода јасна
Пакет вклучувајќи : инфрацрвен диоди


Основните својства

Емитуваат Боја:
F3 850 lR приемник, F5 850 lR приемник, F5 940 lR приемник, F3 940 lR приемник
Wattage:
10pcs, 20pcs, 50pcs, 100pcs
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
LED

Додатоци на производот