0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
АА Квалитет на 8-9mm Образован Барок Форма Слатководни Бисер влакно Лабава Монистра 16 за ѓердан и нараквица

АА Квалитет на 8-9mm Образован Барок Форма Слатководни Бисер влакно Лабава Монистра 16 за ѓердан и нараквица

DEN 201.00
DEN 211.20
Това е достапна

Количина на стоки


Објектот Спецификација :
Ние го продаде со едно влакно , 16 инчи долг
Име
АА 8-9mm Барок Форма Образован Free Form Слатководни Бисер Лабава Монистра Влакно 16" Бесплатен Превозот
Материјал
Слатководни бисер
Одделение
АА
Обликот
барокот форма бисер
Боја
Мулти-боја
Должина Големина
40 см по влакно
Мушка Големина
8-9 мм
Спецификација 40cm/влакно

Основните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
SP-P03010318
Бисер Квалитет:
AA
Бисер Форма:
Барок
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Објектот Тежина:
40g
Бренд Име:
daking.qinyi
Објектот Форма:
Нередовните
Монистра:
8-9mm барок Бисер
боја:
multicolor
Материјал:
слатководни бисер
одделение:
AA
Должина:
40cm, 16inches

Додатоци на производот