0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
Шарени Лава Вулкански Камен Риба Шарм 14 Бои Две Големина Шарм за Накит Одлуки DIY Лебди Шарм за Жените Присутни 32-милиметри

Шарени Лава Вулкански Камен Риба Шарм 14 Бои Две Големина Шарм за Накит Одлуки DIY Лебди Шарм за Жените Присутни 32-милиметри

DEN 375.00
DEN 375.36
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Објектот Дијаметар:
s1218 25x17mm, 1218 37x21mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
17mm
Број На Модел На:
1218
Материјал:
Камен
Бренд Име:
ШАРЕНИ ЛАВА
Надворешниот Дијаметар:
32mm
боја:
14colors
Стил:
DIY
Објектот Тежина:
80g
Обликот:
Риба
Тип:
Приврзоци
Големина:
Two Size (small&big)

Додатоци на производот