0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
20PCS Мешан Стил 18*25ММ Музика Не Стакло Круг Cabochon Flatback Фото Купола Накит Наоди Додатоци

20PCS Мешан Стил 18*25ММ Музика Не Стакло Круг Cabochon Flatback Фото Купола Накит Наоди Додатоци

DEN 228.00
DEN 240.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Бренд Име:
koraba
Материјал:
Стакло
боја:
случаен боја
Количина:
20pcs
Големина:
18*25mm

Додатоци на производот