0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Meideheng Пластични Проѕирен Акрил Досадна полски срцето цвеќиња Монистра Одговара Накит рачно изработени DIY Занает Додатоци 28mm 35PCS/торба

Meideheng Пластични Проѕирен Акрил Досадна полски срцето цвеќиња Монистра Одговара Накит рачно изработени DIY Занает Додатоци 28mm 35PCS/торба

DEN 112.32
Това е достапна

Количина на стоки


Meideheng Пластични Проѕирен Акрил Досадна полски срцето цвеќиња Монистра Одговара Накит рачно изработени DIY Занает Додатоци 28mm 35 PCS/торба торба торба торба торба торба торба
За бојата Сите слики се реални, и боја може да бидат погодени од аголот на светлината. Слики и предмети, доколку постои мал боја разлика, сакам да биде сфатено. Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,кога го достигне секој клиенти'hand. Повратни информации & По Продажба на Услуги, Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Основните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
45g/bag
Надворешниот Дијаметар:
24mm
Објектот Форма:
Цвет
користат за:
DIY Изработка на Накит, Додатоци За Везана
Предност:
Евтини, На Големо, Фабриката Штекер
статус:
Фабриката Штекер,Промоција,Попуст
Може да се направат работите:
Да ги прошират вашата имагинација
боја:
како се покаже
Големина:
28mm

Додатоци на производот