0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
WOSTU 925 Sterling Silver Сон Catcher Dreamcatcher Монистра Шарм Одговара на Оригиналниот Шарм Хривнија Ѓердан Накит за Подарок FIC330

WOSTU 925 Sterling Silver Сон Catcher Dreamcatcher Монистра Шарм Одговара на Оригиналниот Шарм Хривнија Ѓердан Накит за Подарок FIC330

DEN 336.00
DEN 372.96
Това е достапна

Количина на стоки


Инспирација на ова лежиште доаѓа од dreamcatcher, облик е нежен и шармантен. На dreamcatcher е симбол на добри желби за да ги задржи вашите убави соништа.

Основните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Број На Модел На:
-
Материјал:
Метал
Метали Тип:
925 Sterling silver
Објектот Тежина:
-
Бренд Име:
WOSTU
Објектот Форма:
Dreamcatcher
Материјал:
925 Sterling Silver + Кубни Циркони
Ветување:
100% 925 Фунта Сребро ,Ако не , 100% Целосна наплата

Додатоци на производот