0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-4 %
Топла Продажба Шарм Златна и Сребрена Легура Простор Лабава Монистра DIY Нараквици & Ѓердани Додатоци 3 4 5 6 8 mm

Топла Продажба Шарм Златна и Сребрена Легура Простор Лабава Монистра DIY Нараквици & Ѓердани Додатоци 3 4 5 6 8 mm

DEN 46.00
DEN 48.00
Това е достапна

Количина на стоки

Злато & Сребрена Позлатен Легура Простор Лабава Монистра Шарм Додатоци 3 4 5 6 8 mm
Материјал : Железо (Олово Слободни и Никел Слободни) Боја : Изберете Од Вас Големина : 3мм/4mm/5mm/6mm/8мм Количина : ја Видите Големината Одберете Повеќе информации за производот кликнете на за да : http : //www.aliexpress.com/store/344535 ПЛАЌАЊЕ ние прифаќаме alipay.сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката ,ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена ПАКЕТИ Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. ПРЕВОЗОТ внимание, ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас Превозот начин : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL ,Fed EX,UPS-от или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 5-7days. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во 15 - 35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена. ВРАЌАЊЕ Ние прифаќаме да се вратат. Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу : 1.Враќање мора да биде во оригинална состојба; 2.Враќање во рок од 14 дена; 3.Купувачи се плати за враќање поштарина. ПОВРАТНА информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување. многу е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи .It' s високо ценети ќе ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако ви се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме . Ви благодариме! : )

Основните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
LNRRABC
Објектот Тежина:
100g
Број На Модел На:
круг злато
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Дијаметар:
3/4/5/6/8mm

Додатоци на производот