0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Тибетската Стил Европската Монистра Rondelle Антички Сребрен 11x9mm Дупка: 4.5 мм

Тибетската Стил Европската Монистра Rondelle Антички Сребрен 11x9mm Дупка: 4.5 мм

DEN 431.00
DEN 539.04
Това е достапна

Количина на стоки


Тибетската Стил Европската Монистра, Rondelle, Антички Сребрен
Големина : за 11mm во дијаметар, 9mm дебели, дупка : 4.5 мм.
Овој вид на монистра се направени од цинк легура, ви даде чувство на античките. Прастарата стил и особено антички боја додадете класична убавина и indistinct мистерија за дизајнот. Голема дупка, го прави лесно да string дебели кабелот или Европската Змија Синџир.
Превозот Време
100% производи на Nbeads се во парк со точна количина. Со нашите интелигентни и ефикасни работниот тим, Nbeads обезбедува вие да ја добиете вашата парцела, како е можно поскоро.
Забелешки :
1. Вашиот пакет обично се испраќаат во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти. ако сè оди добро, ние би можеле да се испрати во рок од 3 дена.
2. Ние ќе брод пакет на вашиот Aliexpress адреса. На тој начин ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата.
4. Времето за испорака зависи од дестинацијата и превозот методи, забрзан превозот цена 3~7days да пристигнат и да mail пост потреби околу 1 месец.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
По Продажба
Тоа ќе биде многу ценета дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние сме искусни да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. И pls бидете сигурни оставете accruate информации кога ќе се направи ред, затоа што ние ќе го испратите објекти на вашиот место ќе се остави за нас. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Основните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Метали Тип:
Легура
Објектот Тежина:
110 g
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
MPDL-R019
Материјал:
Метал
Метална боја:
антички сребрен
Стил:
Европски стил
Обликот:
rondelle
Употреба:
Монистра
единица:
50pcs
Материјал:
Легура

Додатоци на производот