0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
50pcs 6mm Сребро Цвет Кристал Rondelle Мушка Spacer ТОПЛА

50pcs 6mm Сребро Цвет Кристал Rondelle Мушка Spacer ТОПЛА

DEN 50.88
Това е достапна

Количина на стоки


Нежен и благородна rondelle spacer монистра Начичкана со rhinestones Врвот сјај, блескави! Нежен и благородна rondelle spacer монистра
Начичкана со rhinestones
Топ сјај, блескави!
Материјал : Алуминиумски
Камен : Кристал
Камен големина : Прибл. 2 mm
Плоштад монистра, големина : Прибл. 6 x 3 mm
Тежина : Околу. 19.6 g
Состојба : 100% нови
Количина : 50 компјутери
Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен, 1g = 5 карат
Пакетот Вклучува : 1 x Кристал
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Основните својства

Објектот Дијаметар:
1mm
Објектот Тежина:
138g
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра

Додатоци на производот