0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
Природни Змеј Bloodstone Круг Лабава Монистра За Накит Одлуки Хривнија 15inch 4/6/8/10/12mm

Природни Змеј Bloodstone Круг Лабава Монистра За Накит Одлуки Хривнија 15inch 4/6/8/10/12mm

DEN 135.00
DEN 187.20
Това е достапна

Количина на стоки


Предмети Име : Природни Змеј Bloodstone Круг Лабава Монистра За Накит Одлуки Хривнија 15inch 4/6/8/10/12mm
Должина : 15inches Едно Влакно Големина : 4/6/8/10/12/14mm 4mm 95pcs монистра едно влакно 6mm 63pcs монистра едно влакно 8мм 48pcs монистра едно влакно 10мм 38pcs монистра едно влакно 12mm 30pcs монистра едно влакно 14mm 23pcs монистра едно влакно ( Како што се фабрички масовно производство,така што се каже дека е можно најмалку монистра во едно влакно, производот што го испрати само ќе помине на броеви. Цел доволна количина за да се избегне боја разлика од различни серија)
Превозот Забелешка : 1.Доколку вредноста на нарачката повеќе од $5 ,предметите ќе биде бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epackt ( Само Обединета Држава) 2.Доколку вредноста на нарачката под $5 ,предметите ќе биде бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . 3.Доколку вредноста на нарачката повеќе од $150 , предметите ќе бесплатен превозот преку DHL,EMS,Fedex,ТНТ експрес испорака. 4. Ние прифаќаме капка шопинг , ме контактирате доколку ви треба. Објектот Фото Екранот

Основните својства

Објектот Дијаметар:
6mm 63pcs beads, 4mm 95pcs beads, 8mm 48pcs beads, 10mm 38pcs beads, 12mm 30pcs beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
F00993
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
10-80g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
GMB724
камен стил:
змеј bloodstone
Големина:
4/6/8/10/12mm
Одговараат на:
Нараквица,Ѓердан Одлуки, Накит DIY

Додатоци на производот