0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
Teeny Заби 100pcs НОВИ Бакар Силикони Монистра 9-19mm Круг Teething Монистра, BPA Free Силикони Монистра За Бебето се Грижат Накит Играчки

Teeny Заби 100pcs НОВИ Бакар Силикони Монистра 9-19mm Круг Teething Монистра, BPA Free Силикони Монистра За Бебето се Грижат Накит Играчки

DEN 445.00
DEN 445.44
Това е достапна

Количина на стоки


Teeny Teeth НОВА Боја Бакар Силикони Монистра 9-19mm Круг Teething Монистра, BPA Free Силикони Лабава Монистра За Бебето се Грижат Накит Играчки
Силиконски Лабава Монистра за да се направи Ѓердан, играчки, игра салата играчки.
Обезбедува суптилни текстура за teething олеснување.
ГОЛЕМИНА : Круг кол 9 mm 、12mm、15mm、19mm
Нашите силикони монистра се направи на највисок квалитет на ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ силиконски. Оваа силикони е направен посебно за силиконски бебе додатоци. Силиконски е мирис и вкус слободни. Монистра се :
ФДА Одобри
BPA FREE, Кадмиум СЛОБОДНИ, Доведе СЛОБОДНИ, 100% НЕ-ТОКСИЧНИ, Меркур СЛОБОДНИ, Phthalates СЛОБОДНИ
Одобрени Од FDA, LFGB
Лесно да се чисти (едноставно се мие со благ сапун и вода).
Слики за вашиот референца :

Основните својства

Објектот Дијаметар:
9mm, 12mm, 15mm, 19mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Teeny Заби
Број На Модел На:
TT-BD-01
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Силикони
Големина:
9mm 12mm 15mm 19mm

Додатоци на производот