0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Моден CZ Кристал Овална Форма Топката Монистра За Накит Одлуки DIY рачно изработени Beaded Нараквици Накит Додатоци

Моден CZ Кристал Овална Форма Топката Монистра За Накит Одлуки DIY рачно изработени Beaded Нараквици Накит Додатоци

DEN 89.00
DEN 119.04
Това е достапна

Количина на стоки


Топла Продажба На Монистра За Изработка На Накит
2177 Кликнете на овој линк за да ги видите сите монистра : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Моден CZ Кристал Овална Форма Топката Монистра За Накит Одлуки DIY рачно изработени Beaded Нараквици Накит Додатоци
Материјал : Висок квалитет на бакар+ ААА Австриската кубни циркони
Позлата : 3 Пати Platinum/Gold/Розово Злато Позлатен
Крај : Високо полиран
Објектот големина : 12mm*9mm (1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи)
Објектот тежина : 2.7 g
Дупка со Дијаметар : 3.1 mm
Функција : DIY Нараквици Ѓердан парична Казна Накит Додатоци
Нови Пристигнување
Висок Квалитет на Монистра За DIY Накит
2679
2177
2177 Кликнете на линкот подолу за да ја посетите нашата продавница :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Отвори ААА Австриската Кубни Циркони
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
2. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.
3. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата.
4. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение.Однапред ви благодариме.

Основните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JUYA
Материјал:
Кристал
Објектот Тежина:
2.7 g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Број На Модел На:
Бакар Кристал Топката Монистра
Објектот Големина:
12mm*9mm
Дупка Со Дијаметар Од:
3.1 mm
Материјал:
висок квалитет на Бакар,ААА Австриската Кубни Циркони
Карактеристики:
Микро Отвори CZ Кристал, со Врвен Квалитет,Luxury Designer
Функција:
Бакар Циркон Монистра За DIY Изработка на Накит

Додатоци на производот