0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
90 g Природен Камен Пурпурна Суровини Amethysts Druzy Drusy Elestial Скелетни Кварцен Кристал Кластер Примерок Одговара Накит Одлуки KS538

90 g Природен Камен Пурпурна Суровини Amethysts Druzy Drusy Elestial Скелетни Кварцен Кристал Кластер Примерок Одговара Накит Одлуки KS538

DEN 588.00
DEN 618.72
Това е достапна

Количина на стоки


90g Природен Камен Пурпурна Суровини Amethystine Druzy Drusy Elestial Скелетни Кварцен Кристал Кластер Примерок Одговара Накит Одлуки KS538
Листата На Специјално
S / N
KS538
Големина
42 X37 X29 mm ( 1 инч = 25.4 mm )
Тежина
90 g ( 1g = 5 Карат)
Материјал
Природни Аметист Кристал Скапоцен Камен Geode (Автентични)
Пакет
Меки Кадифени Крпа Џеб
Боја
Видете на сликата.
Количина
1 BUC
Забелешка
Добар Квалитет!
Ако сакате трговија на големо, ве молиме да договор со нас.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.
* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.
* Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,
кога го достигне секој на вашиот' рака.
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично
нудиме стандардни меѓународни воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви
прашање или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разлика
меѓу нас .
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
(Бесплатен Превозот )
Околу 15-45 дена
www.intmail.183.com
e Packet
(Бесплатен Превозот )
За 7-25 дена
www.ups.com
EMS
За 5-10 дена
www.ems.com
DHL
За 5-10 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 5-10 дена
www.ups.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !
Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Добредојдовте на мојот Alibaba Продавница. Ние се обезбеди сите видови на Природата Накит . Можете да ги купите тука сите видови на
монистра, привезоци, полу-готови производи, исклучителна накит гем, како и Етничките, Регионални и Племенски накит,
Обетки, Ѓердани, Нараквици. Овие накит, повеќето од нив се направени од 100% природни Yak на Коските, забите, школка и
камен . Имаме доволно снабдување. Повеќето од производите, директно од фабриката , за да се обезбеди ниска цена и
висок квалитет на производите. Ние богатство секоја цел, се надевам за долгорочна соработка со вас. Ве молиме додадете ме на
на вашата листа на омилени продавачи. Ви благодариме за вашиот бизнис.
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, Ние ќе одговориме на вашите e-mail во рок од 24 часа
од моментот кога ќе ја прими поради различни временски зони. Ние сакаме нашите клиенти навистина задоволни што за возврат
нè прави среќни. ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . Тоа ќе биде многу ценет.

Основните својства

Бренд Име:
SorcerKeeper
Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Број На Модел На:
KS538
Објектот Тежина:
90 g
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Главниот Камен:
Аметист
Главната боја:
Природна Боја
Скапоцен Камен Стока:
Нова интересна freeform скапоцен камен pendant
Лето Накит:
кварц ѓердан
Повод:
Повик,Забава,Подароци,Свадба
Пол:
Унисекс,Жени,Мажи,Деца
Накит Тип:
Камења, Камен Pendant
ѓердан за жени:
кожа синџир
Pendant & Ѓердан:
ѓердан за жени
кварц ѓердан:
ѓердан ѓердан

Додатоци на производот