0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
4-20mm Круг Црн Вулкански Сунѓерот Лава Gem камен Накит Одлуки Монистра Влакно 15 најголемиот Дел Гем-внатре Хривнија DIY

4-20mm Круг Црн Вулкански Сунѓерот Лава Gem камен Накит Одлуки Монистра Влакно 15 најголемиот Дел Гем-внатре Хривнија DIY

DEN 132.00
DEN 169.44
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Број На Модел На:
G0772-G5218
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
25g-232g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
се направени од:
лава карпи
Како да се продажба:
едно влакно околу 15 инчи ( 37 см )

Додатоци на производот