0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-32 %
Новиот дизајн на зелени четири лист детелина Murano стаклени монистра diy шарм 925 sterling silver одговара автентични пандора хривнија накит подароци

Новиот дизајн на зелени четири лист детелина Murano стаклени монистра diy шарм 925 sterling silver одговара автентични пандора хривнија накит подароци

DEN 357.00
DEN 524.16
Това е достапна

Количина на стоки


Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100% 925 Фунта Сребро , Ако не , 10 Пати Наплата !!
Наплата/Препрати 1)Ние ќе се вратат сите на вашите пари назад или да ја испратите вашата нарачка, повторно, ако не го добиете вашиот пакет на време 2) Ние ќе се вратат сите на вашите пари назад или да ја испратите вашата нарачка, повторно, ако постојат било кој квалитет на прашањата на нашиот шарм Повратни информации 1)Вашите позитивни повратни информации со 5 ѕвезди е многу важно за нас, ние Навистина го цениме за Вашиот позитивен фидбек. 2)ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со ако постојат било какви прашања за вашата нарачка, ние ќе го поправи тоа добро. Ве молиме не го остави неутрални или негативни повратни информации, ви Благодариме за вашата помош
*Ве молиме да ни остават порака ако треба тоа убаво кутија (бела кутија & црвена лента) како подарок.

Основните својства

Објектот Тежина:
about 1.5g
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
XJTG1055
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Sterling Silver
Стил:
Тренди
Ветување:
925 Фунта Сребро,ако не 100% Враќање
дупка со големина:
околу 4.5 мм,Biagi/Chmilia/Нараквица DIY
Материјал:
Geniune сребро 925 оригиналниот шарм
Подароци:
Денот на вљубените,birthday (Роденден), Божик
Подарок за:
Девојка,Сопруга,Ќерка,Си
Печат:
s925
Тип На Објект:
кристал монистра за изработка на накит
превозот:
бесплатни брза испорака
Метал Тип:
Шарм монистра

Додатоци на производот