0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
REAMOR Позлатен Црна 316l не ' Рѓосувачки челик 6mm Цилиндар Шарм Монистра за Мажи Хривнија Накит Одлуки DIY Spacer Монистра Додатоци

REAMOR Позлатен Црна 316l не ' Рѓосувачки челик 6mm Цилиндар Шарм Монистра за Мажи Хривнија Накит Одлуки DIY Spacer Монистра Додатоци

DEN 283.00
DEN 471.84
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Објектот Дијаметар:
Hole Size 6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
GZ008
Објектот Тежина:
2.5g
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Бренд Име:
REAMOR
Материјал:
Метал
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Пребарување По Клучни Зборови:
Нерѓосувачки челик монистра шарм
Цел вкупно надминува 120$:
БЕСПЛАТЕН Превозот од DHL/UPS/ФЕДЕКС
Најбрзиот превозот време:
3-5days преку DHL/UPS/ФЕДЕКС
Монистра дупка големина:
0.6 cm/0.236 во
Специјална Технологија:
Нерѓосувачки челик Кастинг процес/Ласерско сечење/Највисок полски
Корист на Титаниум/316L не ' Рѓосувачки челик:
Никогаш не исчезнат/Медицински материјали/Анти-алергија
монистра големина:
8*11*11mm

Додатоци на производот