0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
TSB0177 Тибет Две Очи Dzi Yak Коска Antiqued Dzi Монистра 10beads Многу Бесплатен Превозот

TSB0177 Тибет Две Очи Dzi Yak Коска Antiqued Dzi Монистра 10beads Многу Бесплатен Превозот

DEN 955.20
Това е достапна

Количина на стоки


Тибет две Очи Dzi /2eyes
Направени од Тибет yak коска
Antiqued занает
Долго Монистра
10 бисери на многу
најдобрата понуда
бесплатен превозот
****************************************************************************************
**Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**
*Сите предмети се рачно изработени, значи, не е толку совршена како машини дали; pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,
вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до -500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Основните својства

Објектот Дијаметар:
2 eye 10beads
Бренд Име:
mytery.com
Материјал:
Коска
Објектот Форма:
Marquise Форма
Број На Модел На:
TSB0177
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
тибетската dzi
Шема:
2 / две очи
Материјал:
yak коска
Долг (од дупка до дупка):
за 24-25мм
Кол.:
за 8-10мм

Додатоци на производот