0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
10Pcs 13x17mm Микро Отвори Циркон CZ Европската Привлечност Spacer Монистра DIY Наоди Хривнија Одлуки

10Pcs 13x17mm Микро Отвори Циркон CZ Европската Привлечност Spacer Монистра DIY Наоди Хривнија Одлуки

DEN 1266.00
DEN 1391.52
Това е достапна

Количина на стоки

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : C onnector Монистра 2.Големина>> : прибл 13 X17mm 3. Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Cz , Бакар 5.Боја>> : Како што е прикажано во слика (Мешана Боја) 6.Единица Количина>> : 10 компјутери/БРОЈ 7. Производ Состојба>> : Нова
ЗАБЕЛЕШКА
¶ : Ако сакате повеќе боја и со повеќе стил ,или ако сакате сопствени направени можете да cantact нас или само забелешка ,ние ќе ви одговори во 12 часот.
¶ : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
ПЛАЌАЊЕ
¶ : Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
¶ : Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
ПРЕВОЗОТ
¶ : Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Мај/EMS/DHL/UPS-от
¶ : Бесплатна Испорака од страна на кина пост воздух парцела / HK пост воздух парцела за нарачки
Кина Пост Воздух Mail : Како и обично .брод во Азија,Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 работни дена.
¶ : Повеќето земја, од страна на кина пост воздух бесплатен превозот, ќе се 15-25 работни дена.
Од DHL, или ЕМС, само да се земе 5-8 работни дена, но не е бесплатен превозот, за да додадете $20 под 500grams.
¶ : Ние брод секој ден освен јавен Празник во Кина.
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
¶ : Ние обезбедуваме бесплатно 15 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка.
¶ : Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Основните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Број На Модел На:
DIY
Бренд Име:
linlidada
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
боја:
Сребрена / Gold / Розово Злато / Metalblack Боја

Додатоци на производот