0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Teeny Заби 500PCS 12MM Силикони Бебе Teether Круг Монистра, BPA Free Chewable Силикони Монистра За Накит Одлуки DIY Teething Играчка

Teeny Заби 500PCS 12MM Силикони Бебе Teether Круг Монистра, BPA Free Chewable Силикони Монистра За Накит Одлуки DIY Teething Играчка

DEN 2400.00
Това е достапна

Количина на стоки


Teeny Заби 500 PCS 12 MM Силикони Бебе Teether Круг Монистра, BPA Free Chewable Силикони Монистра За Накит Одлуки DIY Teething Играчка
Силиконски Лабава Монистра за да се направи Ѓердан, играчки, игра салата играчки.
Обезбедува суптилни текстура за teething олеснување.
ГОЛЕМИНА : Круг 12mm
Нашите силикони монистра се направи на највисок квалитет на ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ силиконски. Оваа силикони е направен посебно за силиконски бебе додатоци. Силиконски е мирис и вкус слободни. Монистра се :
ФДА Одобри
BPA FREE, Кадмиум СЛОБОДНИ, Доведе СЛОБОДНИ, 100% НЕ-ТОКСИЧНИ, Меркур СЛОБОДНИ, Phthalates СЛОБОДНИ
Одобрени Од FDA, LFGB
Лесно да се чисти (едноставно се мие со благ сапун и вода).
Слики за вашиот референца :

Основните својства

Објектот Дијаметар:
Round dia 12 mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Teeny Заби
Број На Модел На:
TT-LB-Круг-Кол 12 mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Силикони
Големина:
Dia 12 mm
Вид:
Силиконски круг кол 12 mm лабава монистра
Бои:
24 бои
Функција:
Силиконски лабава монистра, силикони teething монистра,силикони chewable монистра

Додатоци на производот