0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
WOSTU Висок Квалитет 925 Sterling Silver Фантазија Еднорог Голем Камен Шарм Монистра одговара Шарм Хривнија DIY Накит за Подарок DXC377

WOSTU Висок Квалитет 925 Sterling Silver Фантазија Еднорог Голем Камен Шарм Монистра одговара Шарм Хривнија DIY Накит за Подарок DXC377

DEN 417.00
DEN 521.28
Това е достапна

Количина на стоки


"Ова лежиште е многу деликатна со еднорог изглед. Магична моќ доаѓа од еднорог може да се заштитат вашиот наивна детска невиност."

Основните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DXC377
Метали Тип:
925 Sterling silver
Бренд Име:
WOSTU
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
2.5
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Објектот Форма:
Фантазијата Еднорог
Подарок за:
Мајка, Сопруга, Девојка, Ќерка, Си
Ветување:
100% 925 Фунта Сребро ,Ако не , 100% враќање
Материјал:
925 Sterling Silver + Кубни Циркони

Додатоци на производот