0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Бела СЛАТКОВОДНИ БИСЕРИ 15 инчен ВЛАКНО Nucleated Барок лабава

Бела СЛАТКОВОДНИ БИСЕРИ 15 инчен ВЛАКНО Nucleated Барок лабава

DEN 856.00
DEN 1007.52
Това е достапна

Количина на стоки

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Предности :
1. Различни дизајни се достапни.
2. Висок квалитет, но по конкурентни цени.
3. Примерок наредби & судење наредби се прифатени.
4. ОЕМ & ODM се прифатени.
5. Стоката се обезбедени директно од фабриката.
6. Брза испорака време, за време на испорака.
7.Сите бисер jewelries ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај.
8.Обично ние употреба пластични хартиени кеси.Ние, исто така може да се направи на пакување како на вашите барања.
Услуга
Ако ви се примени предмети се задоволни. Ве молиме дај ми 5 Feedback,Ако добиете предмети се чувствува незадоволни или скршени. Ве молиме не го прават негативни или неутрални повратни информации за мене. ве молиме e-mail за да ми каже .Комуницираат прв, а потоа го оценува , ние се реши во време .
Бидејќи на посебност на онлајн шопинг, тоа не е во можност да се види дека материјалот објект предизвикува многу непријатности, бара купувачи да имаат какво било сомневање за да комуницира со нас, прво пред оценување, ние ќе се реши поминува за вас во време ако имате било какви дополнителни проблеми, да ви даде среќен шопинг расположение.
??????Уште еднаш, ви благодарам и се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас!Голем ден!?????

Основните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINHONGBO
Бисер Форма:
Барок
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
bh
Бисер Квалитет:
АА+
Објектот Тежина:
g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Име:
Bababetty

Додатоци на производот