0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
лабава монистра, розе кварц 2mm круг 15 за DIY накит одлуки FPPJ трговија на големо и монистра природата gem камен

лабава монистра, розе кварц 2mm круг 15 за DIY накит одлуки FPPJ трговија на големо и монистра природата gem камен

DEN 220.32
Това е достапна

Количина на стоки


материјал : pinkquartz
облик : тркалезна
боја : розева
големина : 2mm
ова е природата скапоцен камен,па невозможно, сите се исти како се покаже слика ,а бисер лице имаат природата на самото место!

Основните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
FPPJ
Certificate Type:
ПЕКИНГ CUG ГЕМ ЦЕНТАР ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Метали Тип:
Никој
Објектот Висина:
2mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Главниот Камен:
Кварц

Додатоци на производот