0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
100pcs/многу Мешани Големина Сребро позлатен Цинк Легура Монистра Лабава мушка Капи Одговара За шарм Нараквици Правење на 4-10ММ Пад на Превозот

100pcs/многу Мешани Големина Сребро позлатен Цинк Легура Монистра Лабава мушка Капи Одговара За шарм Нараквици Правење на 4-10ММ Пад на Превозот

DEN 72.00
DEN 102.72
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : Цинк Легура Големина : 4-10 мм,дупка е 2-3 мм Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 100pcs Боја : Сребро Позлатен Конверзија : 1mm=0.0394 инч, 1 инч=25.4 mm Користат За : Белегзии Изработка на Накит

Основните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Форма:
Овална Форма
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
30g
Бренд Име:
ИЗГУБЕНИ НАЧИН
Број На Модел На:
B425/ОП
Материјал:
Метал
Големина:
4-15mm,hole is 2-3mm
Име:
Мешани Големина Цинк Легура Монистра
боја:
сребро позлатен
Количина:
100pcs/многу
Користат За:
За Накит Нараквици Одлуки
Материјал:
Цинк Легура (олово и никел бесплатно)
Modle Не:
B425/ОП
Стил:
Мешани Лабава Монистра за Нараквици Додатоци Одлуки

Додатоци на производот