0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
WOSTU Топла 925 Sterling Silver Отвори Инспирација за Безбедност на Синџирот Шарм Розова & Сини CZ ги Собере Оригиналните Монистра Хривнија Накит за Подарок FIC379

WOSTU Топла 925 Sterling Silver Отвори Инспирација за Безбедност на Синџирот Шарм Розова & Сини CZ ги Собере Оригиналните Монистра Хривнија Накит за Подарок FIC379

DEN 528.00
DEN 586.08
Това е достапна

Количина на стоки


Розова и розова циркони ќе ви донесе во шарени рај, да ја почувствувате свежината и романса на пинк , да се доживее на елеганција и грациозност на виолетова, да се прелива нови vatility во животот.

Основните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
5mm
Број На Модел На:
-
Материјал:
Метал
Метали Тип:
925 Sterling silver
Објектот Тежина:
-
Бренд Име:
WOSTU
Објектот Форма:
Безбедноста На Синџирот
Материјал:
925 Sterling Silver + Кубни Циркони
Ветување:
100% 925 Sterling Silver Ако не 100% Целосна наплата

Додатоци на производот