0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-17 %
CITALL 1 25мм 90 Степен 3 Начин Агол Лактот Брод Рака Морски Нерѓосувачки Челик Железнички Фитинзи

CITALL 1 25мм 90 Степен 3 Начин Агол Лактот Брод Рака Морски Нерѓосувачки Челик Железнички Фитинзи

DEN 585.00
DEN 705.12
Това е достапна

Количина на стоки

25мм Брод Рака Морски Нерѓосувачки Челик Железнички Фитинзи 90 Степен 3 Начин Агол Лактот
Состојба : 100% нови Боја : Сребро Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : прибл.2.5x4.9cm(1 × 1.9inch)(IDx H) Точка се вклучени : 1 x 3 Начин Агол Лактот Погоден за : 1" брод рака железнички или 25мм цевка
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
Производ Димензија :
Функција :
1) 100% сосема нов и висок квалитет, издржливи.
2) Изгубени восок процес и површина полирање.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Основните својства

Бренд Име:
CITALL
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
3 Начин Агол Лактот
боја:
Сребро.
Големина:
approx.2.5x4.9cm(1x1.9inch)(IDxH)
погоден:
за 1 брод рака железнички или 25мм цевка
Објектот се вклучени:
1 x 3 Начин Агол Лактот

Додатоци на производот