0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-21 %
Супер Висока Автомобил Рогови Универзална 12V Мотоцикл Електронски Полжав Рогови Звук Воздух Рог 110DB 510HZ за Автомобили Мото Звучник

Супер Висока Автомобил Рогови Универзална 12V Мотоцикл Електронски Полжав Рогови Звук Воздух Рог 110DB 510HZ за Автомобили Мото Звучник

DEN 367.00
DEN 464.64
Това е достапна

Количина на стоки


Висок квалитет/100% сосема нов
Напон : DC 12 V
Струја : 10 A
HZ : 510hz
Јачина на звук : ABS Пластика
Пакет се вклучени :
1x Рог
-
>>>>>> Плаќање
1.Сите цени не вклучуваат обврска или дестинација даноци. Кога ние брод на стоките, ние ќе ги стави помала декларирана вредност за да се избегне даноците, ако постои барање, ве молиме ги споделите со нас кога местото цел.
-
>>>>>> Превозот
1. Цел ќе биде испорачуван нормален или бизнис експрес, некои се со следење на информации,некои не, ве молиме потврдете кои не те сакаат
2. Ако не сте добиле вашите производи или ако било каков проблем доаѓа, ве молиме контактирајте со нас прво.
3. Кога ќе го поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека вашето целосно име и презиме, адреса, телефонски број, поштенски код се точни

Основните својства

Бренд Име:
BAO ЧИ
Функција:
Супер Висока,Оригиналниот
Тип:
полжав
Напон:
DC 12V
се применуваат:
Универзален Автомобил, мотор, Камион АВТОБУС
Работат на струјата:
10A
Тип:
полжав рогови

Додатоци на производот