0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-13 %
За ПОЛАРИС АТВ Трага Шеф 350L 1990 1991 1992 1993 Мотоцикл 12V Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето за вклучување Почнувајќи Реле

За ПОЛАРИС АТВ Трага Шеф 350L 1990 1991 1992 1993 Мотоцикл 12V Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето за вклучување Почнувајќи Реле

DEN 522.00
DEN 600.00
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.
Опис :
Функција
100% Сосема нов и висок квалитет; Одговара За : Скремблер 250 85 244cc 400 L 2 X4 94-95 378cc 400 L 4 X4 94-95 378cc АТП 330 4x4 04 329cc АТП 500 ХО 4x4 04-05 499cc АТВ Про 500 4x4 PPS 02 499cc Голема Шеф 300 2 X4 94-95 283cc Голема Шеф 300 4 X4 94-95 283cc Циклон 250 87 244cc Магнум 325 2x4 00-02 325cc Магнум 325 4x4 00-02 325cc Магнум 325 HDS 2x4 00-02 325cc Магнум 325 HDS 4x4 00-02 325cc Магнум 330 2x4 03-04 329cc Магнум 330 4x4 03-04 329cc Магнум 330 HDS 4x4 03 329cc Магнум 425 2 X4 95-98 425cc Магнум 425 4 X4 95-98 425cc Магнум 425 4 X4 Norweigen 95-98 425cc Магнум 425 4 X4 шведски 95-98 425cc Магнум 500 99-03 499cc Магнум 500 HDS 00-03 499cc Скремблер 400 2x4 97-02 378cc Скремблер 400 4x4 95-02 378cc Скремблер 500 2x4 97-02 499cc Скремблер 500 4x4 97-04 499cc Спорт 400 L 94-99 378cc Sportsman 50 97 49cc Sportsman 335 99-00 335cc Sportsman 350 93 350cc Sportsman 400 01-04 425cc Sportsman 400 94-97 378cc Sportsman 500 96-00 499cc Sportsman 500 Duse 01-02 499cc Sportsman 500 Duse ХО 01-02 499cc Sportsman 500 ХО 01-04 499cc Sportsman 500 ХО Слобода 02 499cc Sportsman 500 PSE ХО 02 499cc Sportsman 500 RSE 99-00 499cc Sportsman 500 RSE ХО 01-02 499cc Sportsman 500 шведски 96-98 499cc Sportsman 500 X 02 499cc Sportsman 600 03-04 597cc Sportsman 600 Близнак 04 597cc Sportsman 700 02-04 683cc Трага Палто 250 96-04 244cc Трага Палто 400 03 378cc Трага Шеф 250 85-99 244cc Трага Шеф 325 00-02 325cc Трага Шеф 330 03-04 329cc Трага Шеф 350 L 90-93 352cc Работник 335 99 335cc Работник 500 01 499cc Работник 500 99 499cc XPlorer 250 00-02 244cc XPlorer 300 96-00 283c XPlorer 400 95-02 378cc XPlorer 500 97 499cc XPress 300 96-99 283cc XPress 400 96-97 378cc Големина : 4.5*4*5cm; Го ЗАМЕНУВА За Поларис ОЕМ ДЕЛ #S : 3083211 3085521 3087196 4010930 4011335
Пакет вклучувајќи
1 X Стартер Реле
Да konw на компатибилен возила,ве молам да ме контактирате
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.Ви благодариме за вашето разбирање.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество. ние ги испратите преку различни воздух mail.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. за превозот безбедно.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.
Превозот време не е загарантирана. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Молиме да не наддавање
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
2). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.

Основните својства

Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Спецификација:
12V
Име На Модел:
за Поларис
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Метал &пластика
Оем Замена:
3083211 3085521 3087196 4010930 4011335 Мотоцикл 12V ВОЗИЛО АТВ
Модел:
Sportsman 600 2003 2004 Sportsman 600 Близнак 2004
модел 01:
Sportsman 700 2002 2003 2004 Трага Палто 400 2003
модел 02:
Работник 335 1999
модел 04:
Патека Палто 250 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004
Модел 05:
Работник 500 1999 2001
модел 06:
Патека Шеф 250 1985-1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999
модел 07:
Патека Шеф 325 2000 2001 2002
модел 08:
Патека Шеф 330 2003 2004
модел 09:
Патека Шеф 350L 1990 1991 1992 1993

Додатоци на производот