0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Зелена CNC Цилиндар на Главата Покрие&Цилиндар&4xBolts Одговара 80cc Motorised Велосипед

Зелена CNC Цилиндар на Главата Покрие&Цилиндар&4xBolts Одговара 80cc Motorised Велосипед

DEN 1919.04
Това е достапна

Количина на стоки

Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Како На Сликата
Тежина:За 1030g
За 80cc 2 Удар Мотор Моторните Велосипед Велосипед
Пакетот Вклучува : 1x Cylinder
1x Cylinder Глава Покритие
1x Spark Приклучок
4x Bolts
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.
BD3979

Основните својства

Тип На Објект:
Мотори
Бренд Име:
Pouvoir
Име На Модел:
За 80cc 2 Удар Мотор Моторните Велосипед Велосипед
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
1030g
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
легура Пластични Собранието производи
Специјални Функции:
Мотори делови
Зафатнина (ml):
80cc
Објектот Должина:
0cm

Додатоци на производот