0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Новиот Екран на Допир SMART700IEV3 6AV6648-0CC11-3AX0

Новиот Екран на Допир SMART700IEV3 6AV6648-0CC11-3AX0

DEN 3120.00
Това е достапна

Количина на стоки


Т Електрони Technology Co.,LTD. е многу професионални екран на допир панел компанија. Имаме Capacitor и отпор допир стакло фабрика може да се прифати ОЕМ .Особено во Автоматизација на индустриски уред. Ние може да се направи на сите видови на големината која треба точно.
Ние може да се отвори модул во мали количини и за брзо delievery време и многу прифатлива цена, кога не можете да најдете секаков вид на допир стакло.
Ние извоз на многу земји. речиси доби 100% добро повратните информации, Бидејќи ние имаме супер добар тим за контрола на нашите производи квалитет на многу строги. Исто така, ние имаме професионална услуга тим да услуга по распродадени производи.
Само нас контакт :
Skype : chasesweet2
We Chat : chasesweet
Мобилен :

Основните својства

Бренд Име:
ENEELC
Број На Модел На:
SMART700IEV3 6AV6648-0CC11-3AX0
Тип На Мотор:
Екран На Допир

Додатоци на производот