0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
P10 Отворено Една Зелена Боја Led Panel Display Модулот

P10 Отворено Една Зелена Боја Led Panel Display Модулот

DEN 336.48
Това е достапна

Количина на стоки


Картон.
Ве молиме, напишете ја вашата точна адреса со поштенски број и информации за контакт кога ставање ред. Ние ги испратите објектот за цел само адреса. Инаку, ние не може да преземе никаква одговорност за пакет губење на купувачот кој дава неточни превозот адреса. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање на проверка. Предмети се испраќаат од Кина, со користење на познати и безбедно изразат компанија агенти (Како DHL, Fed Ex, UPS-от, Ако објектот е бесплатен превозот ,тогаш агент е одлучено со нас., ) стигнат до најголемиот број на земји во рок од 4 до 15 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса не е оддалечена област, во спротивно, ќе има дополнителна наплата на 38 без разлика на објектот е бесплатен превозот или не. Ве молиме јавете се на изразат компанија агенти да се провери или да ни кажете за да ја проверите. Превозот е следена онлајн 2days по породувањето. Ние ќе ви каже на следење на број, како е можно ние брод надвор. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Во повеќето случаи, данок е никој или само неколку, тоа ќе зависи од различни земји. Ако сакате да ја прогласи фактура со пониска вредност за царината, ве молиме да не информирате кога правењето на нарачката. Ние не сме одговорни за било каква несреќи ,одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, T/T, Western Union
Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. 12 месеци гаранција. Купи со доверба! Ако објектот е неисправни кога ќе примите, ве молиме да не известите во рок од 3 дена и да го врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Сите се враќа мора да се направат во нивните оригинални пакувања со доволно материјал за пакување. Ако објектот е неисправен по 7days на испорака, ние ќе го поправи тоа бесплатно. Сите превозот на трошоците треба да бидат платени од страна на клиентите. Гаранцијата не вклучувајќи состојбите предизвикани од несреќа, вода, несоодветното користење или погрешно инсталација.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ако сте задоволни со испорака објектот, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивен фидбек. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ние ќе работиме заедно со вас да ги реши сите проблеми.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
2583682149 jsindustrialltd 0086-13726029261

Основните својства

Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
RoHS,УЛ,FCC,CE,CCC
Број На Модел На:
P10 Отворено Една Зелена Боја Led Дисплеј Модул
Напон:
5V

Додатоци на производот