0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Кал Размавта За Хонда Спогодба Седан 2008-2012 Mudflaps Поздравниот Чувари Пред Задните Кал Размавта Mudguards Фендер 09-11

Кал Размавта За Хонда Спогодба Седан 2008-2012 Mudflaps Поздравниот Чувари Пред Задните Кал Размавта Mudguards Фендер 09-11

DEN 1529.00
DEN 1680.00
Това е достапна

Количина на стоки


За спорот и повратни информации : Ако примите дел кој не работи или скршени ,ве молиме контактирајте со продавачот прво, да испраќате пораки да се објасни проблеми, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ве молиме да не даде лош повратни информации директно
без каква било комуникација. Ако сте го купиле објект по грешка, ве молиме изберете од лични причини. Ако не сте задоволни со нашата дел, ве молиме да дадете 5 ѕвезди за нас, ние ќе биде многу благодарен за вашата добра повратна информација и можете да добиете некои попуст за вашата следна цел. Ако не добиете предмети во текот на 60 дена , може да се отвори спорот да се добие наплата пред заштита заврши. За наплата : Aliexpress процесот на наплата за спорот и цел отказ во 7-15 дена. ако не ги примат средствата по 15 дена,може да кликнете на купувачот центар да се најде решение, или да стапите во контакт со Aliexpress човековите servive. За трговија на Големо : Ако сакате да купите голем квантитет,на пример 50pcs, можете да контактирате со нас и со е-мејл или да испраќате пораки на Aliexpress да се добие најдобрата цена .

Основните својства

Тип На Објект:
Mudguards
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
За Хонда Спогодба Седан 2008-2012
Модел Година:
2008-2012
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
CAPQX
Објектот Ширина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
1inch
Име На Модел:
За Хонда Спогодба Седан 2008-2012
Специјални Функции:
За Хонда Спогодба Седан 2008-2012

Додатоци на производот