0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
220V 600W Електрични Ориз Шпорет 2L Мултифункционален 3 Слоеви Електрични Ручек Греење Кутија За Студентски Канцеларијата на ЕУ/AU/велика БРИТАНИЈА/САД Приклучок

220V 600W Електрични Ориз Шпорет 2L Мултифункционален 3 Слоеви Електрични Ручек Греење Кутија За Студентски Канцеларијата на ЕУ/AU/велика БРИТАНИЈА/САД Приклучок

DEN 4332.00
DEN 4560.00
Това е достапна

Количина на стоки

Производ параметри : Напон : 220 V Моќност : 600 W Внатрешни мочниот меур капацитет : 2 L Ontology капацитет : 0.8 L Производ големина : 180*164*239mm Производ предности : 1.304 нерѓосувачки челик внатрешниот ѕид, цврсти и издржливи 2. висока топлинска спроводливост плоча, брз пренос на топлина, три-димензионални греење 3. три слој на правосмукалка внатрешна мочниот меур 4. knob прекинувач, едноставна операција

Основните својства

Тенџере Дното Материјал:
Еден Дното
сертификација:
CE / ЕУ
Бренд Име:
Мечка
Напон:
220V
Функција:
Пареа
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
моќност:
600W

Додатоци на производот